DenDen Denizcilik Özel Lüks Yat Kiralama - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

DenDen Denizcilik Özel Lüks Yat Kiralama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
687 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tamer Köseoğlu
  • ADRES: Cihannuma Mahallesi, Gökman Apt. No:67 Barbaros Bulvarı Beşiktaş / İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 055 8137
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında Tamer Köseoğlu tarafından kurulan DENDEN DENİZCİLİK firması filosunu artırarak motoryat sınıfında “ İstanbul Boğazı “ nın profesyonel anlamda en iyi hizmet kalitesi ile en önde gelen Kurumsal firması olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Denden Denizcilik , Türkiye Turizm Medya Grubu tarafından her yıl düzenlenen ACE OF MICE ödülleri kapsamında “ 2015 EN İYİ DENİZ TAŞIMA FİRMASI”, “2016 EN İYİ ETKİNLİK TEKNESİ” ve “2017 EN İYİ ETKİNLİK TEKNESİ” ödüllerine layık görülmüştür.

Hali hazırda 8 adet VIP motoryatları le İstanbul’un en seçkin otellerine, önde gelen Acentalarına ve Organizasyon şirketlerine VIP hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz her yıl kaliteden ödün vermeden filomuza yeni VIP tekneler katmaktadır.

Bu kapsamda değişen beklentiler ve yenilikçi düşünceler ışığında sektörde en iyi hizmet kalitesi ile hareket etmek görevimizdir.

İstanbul denildiğinde akla her zaman İstanbul Boğaz’ı geldiği gibi, boğaz denilince de akla her zaman Denden Denizcilik’in gelmesi için çalışmalarımızı devam ettiriyor, sizleri en yakın zamanda, bu büyülü ortamda en içten misafirperverliğimiz ile aramızda görmek istiyoruz.

  


İlgili Terimler : , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.