ErgoSafe Partner Ergonomi - Güvenlik Teknolojileri - Mühendislik Makina - Kocaeli Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
48 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan GÜREL
  • ADRES: Sanayi Mah. Kozalı Sk.Çarşı Yapı H Blok No:16 İzmit / Kocaeli / Turkey
  • TELEFON: 0 (262) 606 0889
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 17:30

FİRMA HAKKINDA

ESP – Ergosafe Partner, ergonomi ve güvenlik alanlarında fabrika, lojistik, depo ve saha uygulamaları için ihtiyaç duyulan sistemlerin tedariğini sağlayan güvenlik ve ergonomi standartlarını en üst seviyeye ulaştırmayı kendine hedef ve amaç edinmiş bir teknoloji firmasıdır.

Bayisi olduğumuz ürünler fabrika, depo veya saha uygulamalarınızdaki ihtiyaçlarınıza tam ve eksiksiz olarak cevap verecek özelliklerde dizan edilmiş ürünlerdir.Bunlar; Led, Laser uyarı ve yönlendirme ışıkları, yüksek hassasiyetli çarpışma önleme ve güvenlik uyarı ve SafeZone Forklift Kaza – Çarpışma Önleme Sistemleridir.

Araçların içinde ve etrafındaki güvenliği arttırmak için sunuduğumuz ürünlerimiz ile sürücülere ve araçlara daha iyi bir bakış açısı kazandırarak, yaklaşmakta olan tehlikeler hakkında sesli / görsel uyarılar ile yayalara, araçlara, yüklere ve binalara zarar verme olasılığını minimize etmekte ve uygulama verimliliklerimizi üst seviyeye çikartmaktayız.

Ergosafe Partner olarak amacımız; İş yerlerimizde çalışan sağlığı ve ekipman güvenliği için GÜVENLİ İŞYERİ, GÜVENLİ ÇALIŞANLAR ve MUTLU AİLELER hedeflerine müşterilerimizi ulaştıracak kesin çözümler üretebilmektir.

İş yerinde SIFIR RİSK

 

saray çeyiz

Korniş Ustası montajı

kocaeli perde – saray perde

Ocak Çakmak Tamiri

vaillant kombi kış ayarı

kocaeli firma rehberi

Çamaşır Makinesi Kapağı Açılmıyor
Saray Perde Ev Tekstil
saray tül perde taç


							
							

İlgili Terimler : , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.