2019 Türkiye Yerel Seçimleri - Kocaeli Firma Rehberi | ücretsiz firma ekle - Kocaeli Firma Rehberi | ücretsiz firma ekle

2019 Türkiye Yerel Seçimleri

121 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 8 Ocak 2019 13:37
  • TARİH: 31 Mart 2019
  • KONU: 2019 Yerel Seçimler
  • EKLEYEN: Kocaeli Firma Rehberi
  • YER: Secim Sandıkları

HAKKINDA

-ADANA:  Abdullah Torun(AKParti) Yıldıray Arıkan (CHP) Hüseyin Sözlü(MHP)

-ADIYAMAN:  Fehmi Hüsrev Kutlu (AK Parti) Zeynal Bakır (CHP) Mehmet Erdem(MHP)

-AFYONKARAHİSAR:  Burhanettin Çoban (AK Parti) Mehmet Ali Ecer (CHP) Fatih Çetinkaya (MHP)




-AĞRI:  Hasan Arslan (AK Parti) İhsan Çağa (CHP) Şener Beyiz (MHP)

-AMASYA:  Cafer Özdemir (AK Parti) İlyas Ayık (CHP) Fatih Çoşar (MHP)

-ANKARA:  Melih Gökçek (AK Parti Mansur Yavaş (CHP) Mevlüt Karakaya (MHP)

-ANTALYA:  Menderes Türel(AK Parti) Mustafa Akayadın (CHP) Kemal Çelik(MHP)

-ARTVİN:  Mehmet Kocatepe(AK Parti) Emine Özgün(CHP) Kadir Seçkin(MHP)

-AYDIN:  Mustafa Savaş (AK Parti) Özlem Çerçioğlu (CHP) Ali Uzunırmak (MHP)

-BALIKESİR:  Ahmet Edip Uğur (AK Parti) Sami Sözat (CHP) İsmail Ok (MHP)

-BİLECİK:  Selim Yağcı (AK Parti) Sungur Turan (CHP) Hüseyin Şensoy (MHP)

-BİNGÖL:  Yücel Barakazi (AK Parti) Hasan Karahan (MHP) Zeynel Abidin Bakır (CHP)

-BİTLİS:  Fehmi Alaydın (AK Parti) Kemal Uçar (CHP) Cengiz Ekin (MHP)

-BOLU:  Alaaddin Yılmaz (AK Parti) Mehtap Özcan (CHP) Şükrü Güneş (MHP)

-BURDUR:  Sebahattin Akkaya (AK Parti) Ali Orkun Ercengiz (CHP) Nadir Özcan (MHP)

-BURSA:  Recep Altepe (AK Parti) Necati Şahin (CHP) Kadir Koçdemir (MHP)

-ÇANAKKALE:  Mehmet Daniş (AK Parti) Ülgür Gökhan (CHP) Halil üştü Akgün (MHP)

-ÇANKIRI:  İrfan Dinç (AK Parti) Taner Karagöz (CHP) Hakkı Yalçın (MHP)

-ÇORUM:  Muzaffer Külcü (AK Parti) Kenan Nuhut (CHP) Ercan Taşdan (MHP)

-DENİZLİ:  Osman Zolan (AK Parti) Kazım Arslan (CHP) Ali İpek (MHP)

-DİYARBAKIR:  Galip Ensarioğlu (AK Parti) Ahmet Ay (CHP) Mustafa Kemal Saraçoğlu (MHP)

-EDİRNE:  Ahmet Günşen (AK Parti) Recep Gürkan (CHP) Orhan Çakırlar (MHP)

-ELAZIĞ:  Mücahit Yanılmaz (AK Parti) Hamza Sorgucu (CHP) Bilal Çoban (MHP)

-ERZİNCAN:  Cemalettin Başsoy (AK Parti) Metin Çanakçı (CHP)

-ERZURUM:  Mehmet Sekmen (AK Parti) Abdülkadir Demirci (CHP) Kamil Aydın (MHP)



 

-ESKİŞEHİR:  Harun Karacan(AK Parti) Yılmaz Büyükerşen (CHP) Kadir Çalışıcı (MHP)

-GAZİANTEP:  Fatma Şahin (AK Parti) Akif Ekici (CHP) Mustafa Erzin (MHP)

-GİRESUN:  Yılmaz Can (AK Parti) Kerim Aksu (CHP) Orhan Erzurum (MHP)

-GÜMÜŞHANE:  Ercan Çimen (AK Parti) Cem Köksal (CHP) Mustafa Canlı (MHP)

-HAKKARİ:  Osman Kızılban (AK Parti) Nazım Ertuş (CHP) Belkıs Öztunç (MHP)

-HATAY:  Sadullah Ergin (AK Parti) Lütfü Savaş (CHP) Mete Aslan (MHP)

-ISPARTA:  Nuri Uzaktaş(AK Parti) M.Lütfü Çakmakcı (CHP) Y.Ziya Günaydın(MHP)

-MERSİN:  Mustafa Sever (AK Parti) Macit Özcan (CHP) Burhanettin Kocamaz (MHP)

-İSTANBUL:  Kadir Topbaş(AK Parti) Mustafa Sarıgül (CHP) Rasim Acar (MHP)

-İZMİR:  Binali Yıldırım (AK Parti) Aziz Kocaoğlu (CHP) Murat Taşer(MHP)

-KARS:  Nevzat Bozkuş ( AK Parti) Naif Alibeyoğlu (CHP) Murtaza Karaçanta (MHP)

-KASTAMONU:  Tahsin Babaş (AK Parti) Mehmet Yıldırım (CHP) Hayati Hamzaoğlu (MHP)

-KAYSERİ:  Mehmet Özhaseki (AK Parti) Osman Çilsal (CHP) Mustafa Özsoy (MHP)

-KIRKLARELİ:  Selahattin Minsolmaz (AK Parti) Mehmet Sayim Kesinoğlu (CHP) Derya Bulut (MHP)

-KIRŞEHİR:  Yaşar Bahçeci (AK Parti) Deniz Akpınar (CHP) Arif Ekici (MHP)

-KOCAELİ:  İbrahim Karaosmanoğlu (AK Parti) Tahsin Tarhan (CHP) Saffet Sancaklı (MHP)

-KONYA:  Tahir Akyürek (AK Parti) İbrahim Işık (CHP) Emin Altunel (MHP)

-KÜTAHYA:  Kamil Saraçoğlu (AK Parti) Nuran Altunseven (CHP) Alim Işık (MHP)

-MALATYA:  Ahmet Çakır (AK Parti) Hakan İnci (CHP) Şinasi Kazancı (MHP)

-MANİSA:  Hüseyin Tanrıverdi (AK Parti) Özgür Özel (CHP) Cengiz Ergün (MHP)

-KAHRAMANMARAŞ: Fatih Mehmet Erkoç (AK Parti) Ünal Ateş (CHP) Tahir Akgemici (MHP)

-MARDİN:  Mehmet Vejdi Kahraman (AK Parti) Ahmet Cemail Mataracı (CHP) Nuri Sertaç Güler (MHP)

-MUĞLA:  Mansur Harmandar (AK Parti) Osman Gürün (CHP) Mehmet Erdoğan (MHP)

-MUŞ:  Feyat Asya (AK Parti) Necip Bingöl (CHP) Tarkan Dede (MHP)

-NEVŞEHİR:  Hasan Ünver (AK Parti) Serkan Sağlamer (CHP) Mehmet Varol (MHP)

-NİĞDE:  Faruk Akdoğan (AK Parti) Fahri Eken (CHP) Fikri Çıtırgı (MHP)

-ORDU:  Enver Yılmaz (AK Parti) Seyit Torun (CHP) Cemal Enginyurt (MHP)

-RİZE:  Reşat Kasap (AK Parti) Mine Orhon (CHP) Zelkif Akgül (MHP)

-SAKARYA:  Zeki Toçoğlu (AK Parti) Ecevit Keleş (CHP) Orhan Ünver (MHP)

-SAMSUN:  Yusuf Ziya Yılmaz (AK Parti) Tarık Cengiz (CHP) Ferhat Günaydın (MHP)

-SİİRT:  Ali İlbaş (AK Parti) Abdılvehap Galip Çakmak (CHP) Muammer Ekinci (MHP)

-SİNOP:  Hamza İnce (AK Parti) Baki Ergül (CHP) İlhan Aydemir (MHP)

-SİVAS:  Sami Aydın (AK Parti) Gülümser Heper (CHP) Kürşat Ergün (MHP)

-TEKİRDAĞ:  Mustafa Yel (AK Parti) Kadir Albayrak (CHP) Nail Yılmaz (MHP)

-TOKAT:  Eyüp Eroğlu (AK Parti) Hadiye Ardahanlı (CHP) Hüseyin Erkan İkikat (MHP)

-TRABZON:  Orhan Fevzi(AK Parti) Mehmet Volkan (CHP) Hüseyin Örs (MHP)

-TUNCELİ:  Erkan Eroğlu (AK Parti) Hızır Bahtiyar Aytaç (CHP) Osman Gür (MHP)

-ŞANLIURFA:  Celalettin Güvenç (AK Parti) Hale Soran (CHP) Mustafa Kemal Saraçoğlu (MHP)

-UŞAK:  Nurullah Cahan (AK Parti) Bülent Yazgan (CHP) Alpay Özgür (MHP)

-VAN:  Osman Nuri Gülaçar (AK Parti) Mehmeh Kurukcu (CHP) Mustafa Alkıç (MHP)

-YOZGAT:  Kazım Arslan (AK Parti) Selahattin Koştan (CHP) Uğur Bektaş (MHP)

-ZONGULDAK:  Ali Bekatş (AK Parti) Muharrem Akdemir (CHP) Gürkan Gülay (MHP)

-AKSARAY:  Haluk Şahin Yazgı (AK Parti) Doğan Koşar (CHP) Rıfkı Karabatak(MHP)

-BAYBURT:  Mete Memiş (AK Parti) Hacı Mustafa Akkuş (CHP) İdris Aydın (MHP)

-KARAMAN:  Ertuğrul Çalışkan (AK Parti) Merih Ünver (CHP) Ali Pınarbaşı (MHP)

-KIRIKKALE:  Mehmet Saygılı (AK Parti) Ahmet Eroğlu (CHP) Mustafa Pekdoğan (MHP)

-BATMAN:  Mehmet Emin Ekmen (AK Parti) Çetin Kızılbulut (CHP) Ziver Çeviz (MHP)

-ŞIRNAK:  Ahmet Hamdi Yıldırım (AK Parti) Mizar Zeyrek (MHP)

-BARTIN:  Seyfettin Kalay (AK Parti) Muammet Rıza Yaçınkaya (CHP) Cemal Akın (MHP)

-ARDAHAN:  Faruk Köksoy (AK Parti) Mete Özdemir (CHP) Levent Pehlivanoğlu (MHP)

-IĞDIR:  Mustafa Buluş (AK Parti) Aran Kalafat (CHP) Gündüz Güneş (MHP)

-YALOVA:  Yakup Bilgin Koçal (AK Parti) Vefa Salman (CHP) Ahmet Kaplan (MHP)

-KARABÜK:  Mehmet Ceylan (AK Parti) Erdal Demir (CHP Rafet Vergili (MHP)

-KİLİS:  Hasan Kara (AK Parti) Öcal Berk (CHP) Hasan Mısırlığil (MHP)

-OSMANİYE:  Mehmet Gürbüz (AK Parti) Haydar Aktürk (CHP) Kadir Kara (MHP)

-DÜZCE:  Mehmet Keleş (AK Parti) Basri Karslıoğlu (CHP) Ömer Küçük (MHP)