Ağrı Kösedağ Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Ağrı Kösedağ Turizm

101 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 29 Ocak 2019 12:30
  • TARİH: .
  • KONU: Ağrı Kösedağ Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Ağrı Kösedağ Turizm

 

 

 

Adres:Yeni Van Cad. Otel Ortadoğu Altı Ağrı

Tel:0549 494 41 01

www.agrikosedagi.com
Ağrı Kösedağ Turizm Hakkında..

Ağrı Kösedağ Turizm firması, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana üstün müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutarak çalışma yaşamına devam eden bir firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana prensiplerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden firma her geçen gün gelişim göstermektedir. Bununla birlikte başta kurulmuş olduğu çevre ve insana yatırım yapan firma sağlam temellere dayanan bir büyüme göstermektedir.

Sağladığı hizmet ile yolcularının güvenini kazanan Ağrı Kösedağ Turizm firması gün geçtikçe kendisine bağlı araç filosunu ve donanım yapısını geliştirmeye devam etmektedir. Çalışma yaşamında müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan firma bu alanda kendisine oluşan güveni sarsmamak için insan eğitimi üzerine çalışma göstererek bünyesinde daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen personel geliştirmesine devam etmektedir.

Ağrı Kösedağ turizm firması bugün, “Afyon, Ağrı, Alibeyköy, Amasya, Ankara, Amasya, Ankara, Diyadin, Doğu Beyazıt, Düzce, Eleşkirt, Ereğli, Gebze, Horasan, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Niğde, Pasinler, Sakarya, Salihli, Sivas, Pasinler, Sultanbeyli, Taşlıcay, Turgutlu, Tutak, Uşak ” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına ulusal çapta gelişim gösteren bir firma olmak için devam eden ve bu alanda güven, müşteri memnuniyeti, konforlu yolculuk alanlarında hız kesmeden ilerleyen firma kendisine bunu sağlayacak ilke ve yönetmelikler belirlemiştir. Hedefinden ayrılmadan çizdiği yolda ilerleyen firma gelişim hızı ile kurulduğu bölgenin saygın firmaları arasında yer almayı başarmıştır.