Anadolu Tufanbeyli Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Anadolu Tufanbeyli Turizm

93 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 23 Ocak 2019 18:35
  • TARİH: .
  • KONU: Anadolu Tufanbeyli Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Anadolu Tufanbeyli Turizm

Tel: 0322 321 55 99
Tel: 0322 515 72 96
Tel: 0322 781 84 14

www.tufanbeylianadoluturizm.net 

Merkezi Adana olan firma, 2012 yılında kurulmuş ve ağırlıklı olarak tecrübeli şoförlerin yönettiği ilk ve tek şirket olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Kurulduğu günden bugüne kaliteli icraatlara imza atmayı hedefleyen otobüs firması, gerçek anlamda kurumsallaşmaya ve profesyonelleşmeye giden yolda emin adımlarla ilerliyor.

Yenilikçi uygulamaları, ilkleri ve ilkeleriyle sektörün standartlarını belirlemeyi sürdüren firma, yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitimi ve kaliteyi her şeyin önünde tutan şirket, geçmiş ve geleceği aynı potada birleştirmeyi hedefliyor.

Firma, uzun yolculukları en konforlu şekliyle gerçekleştirmek için tüm otobüslerinde en yüksek kalitede üretilen koltuk, tavan ve yan duvar döşemelerini tercih ediyor. Ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile en uzun yolculuklarda bile benzersiz bir konfor yaşayabilmeniz mümkün. Bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Tüm otobüslerde bulunan koltuk başlıkları ve kulaklık kılıfları tek kullanımlık olup, otobüs sefere çıkmadan önce şirket personelleri tarafından değiştiriliyor. Ayrıca her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi de yer alıyor. Tufanbeyli Anadolu Turizm’in otobüslerinde, her mevsim hava koşulunda, yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemi bulunuyor. Tüm otobüslerde yer alan bu hassas kontrollü klima, homojen ısı dağıtımı sağlıyor ve düşük ses seviyesiyle yolcuları rahatsız etmiyor.

Tufanbeyli Anadolu Turizm, misafirlerine konforlu bir yolculuğun yanı sıra, sahip olduğu özelliklerle keyifli bir seyahat deneyimlemelerini de sağlıyor. Tüm otobüslerde bulunan özel ses ve görüntü sistemi, DVD Player ve LCD ekran ile yolculara seyahat esnasında sinema keyfi yaşatılıyor. Ayrıca koltuklarda bulunan kulaklıklı sistem ile 8 kanallı müzik yayını da yapılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra kaliteli servis anlayışıyla hazırlanan sıcak ve soğuk ikramlarda, uzun yolculukları keyifli hale dönüştürmenin bir başka yolu olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte isteğe bağlı olarak diyet ürünler de yolculara sunulan servis hizmetlerinden bir tanesi. Uzun yolculuklardan sıkılan misafirler için tüm otobüslerde günlük gazete ve Firmanın kurumsal yayını olan “Yolculuk” dergisi bulunuyor.