Batı Antalya Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Batı Antalya Seyahat

108 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 13:23
  • KONU: Batı Antalya Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Batı Antalya Seyahat

Adres:BÜYÜKŞEHİR OTOBÜS TERMİNALİ KIRSAL KESİM KZ-14 KEPEZ – ANTALYA Antalya ar

Tel:0242 331 40 81 – 331 40 82

www.batiantalyatur.com.tr

 

 

Batı Antalya Seyahat Hakkında..

BATI ANTALYA SEYAHAT, Antalya içerisinde ayrıca Fethiye – Dalaman – Ortaca – Köyceğiz – Marmaris yerleşim yerlerine taşımacılık hizmeti veren bir firmadır. Firma, Antalya bölgesinde bulunan irtibat ofisleri sayesinde kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ayrıca kendine ait internet sitesi üzerinden, seferleri ve ilkeleri hakkında yolcularını bilgilendirirken, bilet satışı da gerçekleştirmektedir.

Şirket, 2000 yılında kurulmuş, günümüzde ise Antalya’nın tüm ilçeleri, Fethiye ve Marmaris’e kadar yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Firma, bir hizmet kuruluşu olarak 41 adet 17 kişilik, 17 adet 27 kişilik, 12 adet 31 kişilik araç takımı bulundurmaktadır. Bünyesinde bulunan uzman ve güler yüzlü personeli ile yolcularının memnuniyet seviyesini yukarıda tutmayı amaçlamaktadır. Kuruluş olarak verdiği hizmet kalitesini düşürmeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yolcu taşımacılığı hizmeti sektöründe ilerken bağlı bulunduğu prensip ve kaliteden ödün vermemeyi amaçlamaktadır.

Misyon olarak kendisine, “Antalya’nın Batı ilçelerine yayladan ve sahilden Fethiye-Marmaris’e kadar faaliyette bulunan firmamız aynı yöreli meslektaşlarımızla bir araya gelip takım ruhu içinde siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bölgesel taşımacılıkta özlenen değerleri “Türk şoförü en asil duygunun insanıdır” sözünden hareketle yolcu taşımacılığını kariyer olarak gören meslek anlayışımız 30 yılı aşkın bir süredir ulaşım sektörünün her bölümünde (yolcu taşımacılığı, turizm taşımacılığı, yurtiçi -yurtdışı yük taşımacılığı) gibi alanlarda faaliyette bulunmuş tecrübeli personelimiz aracılığıyla sizlerinde desteği ile mesleğimizi icra etmek arzusundayız.” İlkesini benimsemiştir.