Çankırı Özlem Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Çankırı Özlem Seyahat

169 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 29 Ocak 2019 22:57
  • KONU: Çankırı Özlem Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Çankırı Özlem Seyahat

 

444 18 18

Adres:Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminali 18100 Çankırı

Tel:0376 212 15 15 – 212 20 20 – 212 13 13

www.cankiriozlem.com
Çankırı Özlem Seyahat Hakkında

Aslan Kardeşler Ltd. Şti. tarafından 1994 yılında kurulan Çankırı Özlem Seyahat gittikçe büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor. Genel merkezi Çankırı’da bulunan, köklü bir geçmişe sahip olan firma, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek birçok sektörde de faaliyet göstermiştir. Çankırı, Ankara ve İstanbul illeri arasında hizmet veren firma, yönetmelik ve genelgelere uygun tüm belge ve izinlere sahiptir.

Çankırı Özlem Seyahat online otobüs bileti en uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor. 2010 yılı itibariyle 12 otobüsü bulunan firma güvenli ve konforlu bir yolculuk için otobüs ve servis araçlarının bakımlarını da düzenli olarak yaptırıyor.

Çankırı Özlem Seyahat sefer saatleri hakkında bilgi almak size yalnızca iki tık kadar yakın. Yapacağınız yolculukta evinizdeki rahatlığı arıyorsanız, online otobüs biletini düşünmeden alabilirsiniz. Yolcuların rahatlığını düşünerek tasarlanmış otobüsleriyle, yolculuk boyunca kendinizi aynı zamanda güvende de hissedeceksiniz. Her zaman bakımlı, temiz ve klimalı araçlarıyla hizmet sunan firma güleryüzlü ve yardımsever personeliyle de dikkat çekiyor. Hizmette sınırın olmadığını açık büfe servis yaparak sunan firma huzurlu bir yolculuk için tüm imkanları kullanmaktadır.

Çankırı Özlem Seyahat otobüs bilet fiyatları hakkında en güncel bilgileri görerek firmaya yapılmış olan yorumları sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapacağınız yorumlarla da firmayı değerlendirebilirsiniz.