Cizre Nuh İtimat Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Cizre Nuh İtimat Seyahat

108 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 13:46
  • KONU: Cizre Nuh İtimat Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Cizre Nuh İtimat  Seyahat

0850 302 7373

Adres:Sur Mahallesi, Cizre Otogar, Sur Mh., Nusaybin Cad. No:1, 73200 Cizre 

www.cizrenuhitimat.com

Cizre Nuh İtimat Seyahat Hakkında..

Cizre Nuh İtimat otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasının ardından bugün geçmişinde attığı yerinde ve sağlam adımlar ile ulusal çapta bir firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma kendisini geleceğe doğru attığı her adımda kendisini taşıyan en önemli faktörün müşteri menuniyeti olduğunun bilincinde olarak gerekli çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Cizre Nuh İtimat firması bugün, “Adana, Aksaray, Alanya, Anamur, Ankara, Antakya, Artuklu, Birecik, Ceyhan, Cizre, Çırık, Diyarbakır, Yalova, Viranşehir, Uludere, Tarsus, Gaziantep, Eskişehir” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimine devam eden firma her geçen güzergah rotalarını daha yukarılara çıkararak daha geniş kitlelere hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Daha geniş kitlelere ulaşmak için çağın gerekliliklerini yerine getirmenin öneminin farkında olan Ciraz Nuh İtimat firması biletlerini online olarak internet üzerinden de satışa sunmaktadır.

Cizre Nuh İtimat firması vizyon ve misyonunda belirlemiş olduğu gibi daima öncelikle olarak yatırım, yaptırım ve eğitimlerinde kendi iç kadrosunu önemseyerek önce insan mottosunu benimsemiştir. Çalışma yaşamına devam eden firma her geçen gün filosunda bulunan araçlar yeni araçlar katmaya ve dahilinde bulunan ekipmanlara modern gereksinimleri eklemeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde yetişen insanların daima güler yüzlü hizmet anlayışı benimsemesinin şimdi ve geleceğin çalışmalarında ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun farkında olan Cizre Nuh İtimat firması çalışma yaşamına en güvenilir adımları ile devam etmektedir.