Diyarbakır Barış Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Diyarbakır Barış Turizm

121 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 13:59
  • KONU: Diyarbakır Barış Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Diyarbakır Barış Turizm

Adres:Garajlar sit. No: 22-23 Diyarbakır

Tel::0412 233 13 13

www.diyarbakirbaris.com

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında..

Diyarbakır Barış Turizm, yerel bir işletme olarak Diyarbarkır merkezli olarak kurulmuş ve daha sonrasında yolcularından gelen güven ile büyümesine devam etmiş bir otobüs firmasıdır. Firma çalışma yaşamı boyunca kuruluş prensiplerine bağlı kalarak çalışma devam etmiş ve günümüzde, “Diyarbakır, İstanbul, İzmit, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Gaziantep, İzmir,Mersin, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlayan bir firma haline gelmiştir.

Seferlerini düzenlerken müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak için daima güler yüzlü hizmet anlayışını belirleyen firmanın biletleri internet üzerinden de alınabilmeketedir. Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletlerini almak için NeredenNereye.com adresini kullanabilirsiniz. Kuruluşu aşamasında belirlediği ilkelerle yenilikçiliğe açık olan firma önce kendi çevresinde saygınlık kazanarak ve bu alana yatırım yaparak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Firma kurulduğu günden bu yana sektörün gerekliliği olan yenilikleri karşılama ve müşterilerinin kendisine olan güvenini pekiştirmek için araç filosunu arttırmakta ve modernize etmeye devam etmektedir. Diyarbakır Barış Turizm firmasının filosunda yer alan araçlarda yolculuk esnasında tv koltuk hizmetinden yararlanmak mümkündür. Firma yaşanılan herhangi bir problemin hızlı ve etkin çözümü için internet üzerinden kendisine ulaşım sağlanmasını olanaklı hale getirmiştir. Yeni açtığı seferleri güncelleyerek her geçen gün hizmetlerini arttırmakta ve bu hizmetlere dair biletlerin online olarak alınması sağlayarak kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.