Esadaş Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Esadaş Turizm

137 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 14:41
  • KONU: Esadaş Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Esadaş Turizm

444 00 25

Adres:..Cumhuriyet Cad. No:7/A Erzurum

Tel:..0442 235 22 01 (4 Hat)

www.esadas.com

Esadaş Turizm Hakkında

1983 yılında kurulan Esadaş Turizm kurulduğu ilk yıldan itibaren çağındaki teknolojiyi takip ederek kendini daha da geliştirerek büyütmeye çalışan bir firmadır.

Günümüz teknolojisinin en yakın takipçisi olan firma müşterilerine de en çağdaş hizmeti sunmaktadır. Araçları en son teknolojik gelişmelerle donanımlı ve lüks otobüslerdir. Esadaş Turizm, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da hizmet veren bir biz firmasıdır. Türkiye’nin birçok iline insan taşımacılığı yapmaktadır. Adından sıkça bahsettiren Esadaş Turizm, kendini çağının gerekleri çerçevesinde yenileştirerek dünya çapında kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Esadaş, turizmin en önemli ilkelerinden biri de kalitede süreklilik, güvenlik ve yenilik sağlamaktır. Türkiye’de yaygın bir ulaşım ağına ve yüksek standartlı hizmete sahip olan firma, 200 otobüsten oluşan geniş bir araç filosuna sahiptir. Esadaş Turizm, karayolu taşımacılığını sadece bir otobüs işletmeciliği düşüncesi ile değil, satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde düşünerek bu bağlamda hizmet vermektedir.

Esadaş Turizm yapısını, müşteri odaklı olarak görür ve bu düşünce çerçevesinde hizmet sunar.