Fındıkkale Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Fındıkkale Turizm

92 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 24 Ocak 2019 15:09
  • TARİH: .
  • KONU: Fındıkkale Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Fındıkkale Turizm

444 28 55

Fatih Cad. Belediye İş Hanı No:711 Bulancak

0454 318 41 41

www.findikkale.com.trFındıkkale Turizm Hakkında

“Sizi sevdiklerinize kavuşturur”

Şehirlerarası yolculuklar kimi insanlar için oldukça sıkıcı ve yorucudur. Ancak lüks otobüslerle sağlanan yolculuklar sayesinde uzun karayolu seyahatleri daha ferah bir hale getirilmiş durumda. Üstün kalite hizmetiyle karayolu yolculuklarını keyifli bir hale dönüştüren nadir otobüs firmalarından biri. Türkiye’nin pek çok noktasından dilediğiniz yere Fındıkkale Turizm’in üstün kalite ve hizmet anlayışıyla ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm şehirlerarası yolculuklarınızı Fındıkkale Turizm otobüs bileti alarak gerçekleştirebilirsiniz.

NeredenNereye.com üzerinden sağlanan alternatiflerle, otogarlardan daha da ucuz bir tarifeyle Fındıkkale Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata yüksek konforlu bir yolculuk yapmış olacaksınız. Firmanın son model otobüsleri ve otobüslerde bulunan geniş koltuk aralıkları ile rahat bir seyahat geçirebilmeniz mümkün.

Firma ile yol boyunca sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, film keyfi yapabilir, geniş ve rahat koltuklarda oturma pozisyonunuzu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şirket, hem güler yüzlü personeli, hem yolcu güvenliğini her şeyin üstünde tutan tecrübeli şoförleri, hem de kaliteli hizmetiyle uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmeyi başarıyor.