Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat

226 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 24 Ocak 2019 16:09
  • KONU: Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat

Adres:Pazar Mahallesi Gölhisar/Burdur Burdur

Tel:0248 411 55 35

www.goltur.comGöltur Gölhisar Çavdır Seyahat Hakkında..

Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat, kurulduğu günden bu yana yolcularına üst kalite hizmet anlayışını benimseyerek sunduğu hizmetleri ile yolcu taşımacılığı sektöründeki ilerleyişini sürdüren bir otobüs firmasıdır. Firma daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, deneyimli personeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan donanımlı filosu ile belirlediği hedef, misyon ve vizyonlar dahilinde gelişim süreci geçirmektedir. Gölhisar Seyahat, 2004 yılında 45 ortak ile birlikte, belirli bir sermaye dahilinde kurulan yerel bir işletme olmuştur. Kurulduğu andan itibaren, hedeflerini ileride tutarak ulusal çapta bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Göltur Gölhisar Çavdır, kuruluş tarihi itibari ile yola yedi donanımlı otobüs ile başlamışken, zaman içerisindeki çalışmaları ve takip ettikleri vizyon ilkeleri dahilinde bugün otobüs filosu bünyesinde 30 donanımlı otobüs barındırmaktadır. Zaman içerisinde gelişim sürecine devam eden Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat otobüs firması, filosuna dahil ettiği araçlarını çağın gerektirdiği özellikler ile donatmayı ihmal etmemiştir. Antalya, Muğla, Burdur, Denizli ve Isparta otobüs firmaları dendiğinde akıllarda yer edinmeye başlayan şirketlerden birisidir.

Gölhisar Turizm, ismini bağlı bulunduğu Burdur’un Gölhisar ve Çavdır ilçelerinden almaktadır. Şirket, hizmet anlayışına 16 şubesinde ve ulaşım sağladığı her noktada müşteri memnuniyetini ve güvenliğini göz önünde tutan hizmet anlayışı ile devam etmektedir.