Gürsoylar Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Gürsoylar Turizm

120 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 15:41
  • KONU: Gürsoylar Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Gürsoylar Turizm

 

Adres:.Aksaray Mah. Küçük Langa Cad. Emniyet Terminali No:69/O – 6/A Fatih İstanbul (Avrupa) –

Tel:.0212 632 99 79

www.gursoylarturizm.com

Gürsoylar Turizm Otobüs Firması Hakkında..

Gürsoylar Turizm Otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden gelişmeye devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kararlı adımlar ile hedefleri doğrultusunda ilerleyen firma yolcularının kendilerine olan güvenini sarsmamak için çalışmalarına devam etmektedir.

Gürsoylar Turizm firmasının araçları yolculuklarına İstanbul’da yer alan Emniyet Garajı’ndan yolculuklarına başlayarak sitelerinde yayınlanan haritadan takip edilebileceği üzere yolculuk gerçekleştirerek Sırp Sınır Kapısı’ndan geçmektedir. Daha sonrasında Gürsoylar Turizm otobüs firmasının filosunda yer alan otobüsler sınırda yapılan yasal kontrollerden sonra Batum, Kabulati, Samtradia, Kutaisi, Kashuri, Gori, Tiflis, Rustavi rotasını takip ederek Azerbaycan’a gitmektedir. Gürsoylar Turizm günümüzde, “Ankara, Bursa, Bakü, İstanbul, Ordu, Samsun, Trabzon” gibi ulaşım noktalarında yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Firma, “Her zaman ve her yerde yüksek düzeyde kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmak. Her koşulda yolcuların hak ve zamanlarına saygı duymak. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firması olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak öncelikle kendi bünyesi içerisinde yer alan insanları mutlu etmek. Firma olmanın ve giderek büyümenin sorumluluklarını yerine getirmek adına, insanlık, çevre bilincinde ve sorumluluğunda olarak bu konuda yatırımlarda bulunmak.” Şekliden vizyonunu belirlemiştir.