Hatay Nur Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Hatay Nur Turizm

151 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 30 Ocak 2019 17:23
  • KONU: Hatay Nur Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Hatay Nur Turizm

Adres:Belediye Otogarı No:13.14 Antakya Hatay

Tel:0326 227 08 10 – 227 08 14 – 227 08 15

www.hataynurseyahat.comHatay Nur Seyahat Hakkında

Hatay, yurdumuzun 13. kalabalık şehirlerinden biri olup ülkemizin en güneyinde bulunmaktadır. Ülke olarak Suriye’ye ve yurdumuzda Osmaniye, Adana, Gaziantep illerinde komşudur. Hatay’dan bu illere ve yurtdışına seyahat yapmak için Hatay nur seyahat vardır. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Hatay nur seyahat yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapmaktadır. Hatay merkezde bir otobüs firmasıdır. Firma 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Antakya otogarında şubesi bulunan Hatay Nur Seyahat Anadolu’nun birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yurdumuzda yedi tane ile her gün düzenli olarak seferler vardır. Yurtiçinin dışında yurt dışında da Suudi Arabistan’la, Halep-Şam’a seferler mevcuttur. Yurtiçi kadar yurtdışı seyahatlerinde da tercih edilen bir firmadır.

Hatay nur seyahat dışında Tunceliler, özSivas ve Van gölü otobüs firmalarının da bilet satışları bu firma tarafından yapılmaktadır. Firma yurtdışında Sudan ve Yemen’de de otobüs işletmeciliğinde hizmet vermektedir. Güvenli bir yolculuk isteyenlerin adresi haline gelmiştir.