İstanbul Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

İstanbul Seyahat

167 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 25 Ocak 2019 12:05
  • KONU: İstanbul Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

İstanbul Seyahat

444 59 59

Adres:Büyük İstanbul Otogarı No:67-68-69 Bayrampaşa İstanbul

Tel:0212 658 26 26

www.istanbulseyahat.com.trİstanbul Seyahat Hakkında

Ülkenin en köklü taşımacılık şirketlerinden biri olan İstanbul Seyahat, 1940 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Turizm şirketi Samsun Çarşamba’dan Giresun Alucra’ya düzenlediği sefer ile sektöre ilk adımını atmıştır. Yolcu konforunu misyon edinmiş olan İstanbul Seyahat her geçen gün kendini yenileyerek hizmetlerini devam ettiriyor.

İstanbul Seyahat, 2+1 koltuk özelliği ile yalnız yolculuk yapacak yolcular için daha rahat ve konforlu bir yolculuk imkanı sunan araçlar bulunuyor. Keyifli bir yolculuk geçirmek adına Android işletim sistemli koltuk arkası ekranlar, her koltukta priz, açık büfe ikramlar ve araç içi sınırsız internet yer alıyor. Satın alacağınız bilet ile siz de firmanın sunduğu tüm bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Firma İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna sefer yapıyor. Aynı zamanda Bulgaristan ve Makedonya’ya da düzenli olarak ulaşım sağlıyor. Gideceğiniz yurt içi ve yurt dışı tüm lokasyonlara bilet bulabileceğiniz sitemizde sorunsuz ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.