Kanberoğlu Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Kanberoğlu Turizm

99 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 25 Ocak 2019 12:13
  • TARİH: .
  • KONU: Kanberoğlu Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Kanberoğlu Turizm

Adres:Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon

Tel:0462 325 22 83

www.kanberoglu.com.trKanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesi Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz’e kıyısı olan bir ildir Trabzon Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer almaktadır. Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize’ye komşuluğu bulunmaktadır. Samsun’dan sonra Karadeniz’in ikinci büyük şehridir. Trabzon yeşillikler içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği bulunduran gezip görülmesi gereken şehirlerdendir. Sümela manastırı ve Uzun göl her sene binlerce turistin ilgi odağı olmaktadır. Trabzon’da bulunan Karadeniz teknik Üniversitesi ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan bu üniversite öğrencilerin tercih ettiği bir eğitim yuvasıdır. Bu kadar turisti çeken ve öğrencisi bulunan bir kentin otogarı da çok işlektir. Birçok otobüs firması bu şehirde bulunmaktadır. Kanberoğlu turizm ve Seyahat otobüs işletmesi kaliteli ve güvenli yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasındadır.

Karayolunda insan taşımacılığı yapan Trabzon merkezde bir otobüs firmasıdır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir. Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon’dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.

Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun’a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir. Güler yüzlü personeli şirket bünyesine dahil etmeyi tercih eden bu firma personel çalışmaya başlamadan önce eğitimler vermektedir. Otobüs yolculuğunun liderliğini yapan şoförleri de işinde uzman olmasına dikkat etmektedir. Aile şirketi olan bu firma çalışanlarına da ailenin birer üyesi olarak görmektedir.

Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesinin Misyonu Ve Hedefleri

Ülkemizin her noktasına güvenli ve rahat seyahati kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini baz alarak Karadeniz bölgesinde sektörünün lideri olma vizyonunu benimsemiştir.

Günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanıp müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmak, yolcularına sunduğu hizmetin en yüksek kaliteli de olmasına dikkat etmek, Yolcuların haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve her çalışana adil davranmak, kanberoğlu turizmi tercih etmiş olan yolculara beklendiğinin daha üstünde bir hizmet sunmak hedefleri arasındadır.

Şirket olma sorumluluğunu benimseyerek müşterilerinin her türlü isteklerine cevap vermeyi kendisine ilke edilmiştir.