Kastamanu Güven Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Kastamanu Güven Turizm

107 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 25 Ocak 2019 12:16
  • TARİH: .
  • KONU: Kastamanu Güven Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Kastamanu Güven Turizm

Adres:Büyük İstanbul Otogarı No: 37 Bayrampaşa 34036 İstanbul

Tel:0212 658 1035

www.kastamonuguven.com.trKastamanu Güven Turizm

Kastamonu Güven, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek, yolcularına hizmet veren yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Hizmet piyasasına ilk olarak 1985 yılında çıkmıştır. Kastamonu Güven Hasan Çatal tarafından kurulmuştur. Firma 1991 yılında Taşköprü Güven ismi ile yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Bu yapılanmadan sonra otobüs firması Taşköprü – İstanbul –Kastamonu- Samsun ulaşım noktalarında seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma 2001 yılında ikinci kez isim değişikliğine giderek, ismini yeniden Kastamonu Güven Turizm olarak tekrar değiştirmiştir. Bu isim altında hala Kastamonu- İstanbul- Taşköprü- Samsun ulaşım noktalarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kendisinin kalite politikasını şu şekilde belirtmiştir: “Firma olarak, tüm yolcularımızın, yolculuk öncesi ve sonrasını ihtiyaçlarını karşılayarak kendimizi her zaman bir adım ileriye taşımak. Yolculuk hizmeti veren bir firma olarak, bünyemizde barındırdığımız tüm personelimiz kendilerinde bulunan hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerimize her zaman doğru, yerinde ve güler yüzlü hizmet sunmalıdır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, bir müşterimizin bile memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlere her yeni gün daha kaliteli hizmet sunmak için, ulaşım noktalarımız, şubelerimiz ve çalışanlarımız düzenli aralıklar ile denetlenmektedir. Yolcularımızın memnuniyetini ve güvenliğini üst düzeyde tutmak için, filomuzda bulan otobüslerimizin teknik ve hijyenik bakımları düzenli olarak sağlanmaktadır.”

Misyonu şu şekildedir: “Günümüzün modern dünyasına uygun olarak, çağın yeniliklerini takip ederek, her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterimize bu sektörde öncü olarak hizmet sunmak. Müşterilerimizden gelen beklenti ve isteklerin en üst düzeyde karşılanabilmesi için gereken yapılanma kısa sürede tamamlanmaya çalışmaktadır.”