Kent Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Kent Turizm

100 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 30 Ocak 2019 22:29
  • TARİH: .
  • KONU: Kent Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Kent Turizm

Adres:Osman Kavuncu Bulvarı No:343 (Şeker Fabrikası Karşısı) Kayseri

Tel:0352 332 33 00

www.kentturizm.com.tr
Kent Turizm Hakkında

Yolcu Güvenliğini ve Yolcusunun Güvenini Önemser

Yolcu taşımacılığı öyküsüne 1955’te başlayan firma, on yıl içinde şirketleşerek 70‘li yılların zorlu koşullarından sıyrılıp günümüze ulaşan, bölgesinde öncü bir otobüs firmasıdır.

Aynı yıllarda dönemin en popüler araçlarından olan Mercedes markasının 0302 model otobüsleriyle profesyonelleşmeye başlayan taşımacılık serüveni, bugün 70 adet lüks araç filosu ile Türkiye geneline yayılır. 750 çalışanı, 300 bilet satış noktası ile yurt çapında hizmet veren Kent Turizm, Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Samsun, Bursa, Adana gibi illere taşıdığı yolcularının güven ve ilgisini daim kılmak için her geçen gün daha da büyümektedir.

Bölgesindeki irili ufaklı pek çok firmayı geride bırakan firma, Kayseri’nin rekabet gücü yüksek, yatırımda yenilikçi, çağdaş ve güvenilir otobüs firması olarak, seyahatlerinizin ileri teknoloji rahatlığına kavuşmasını sağlamayı amaçlamıştır.

İlerleyen yıllarda öncelikle yolcu güvenliği ve yolcusunun güvenini önemseyen Kent Turizm, geçmişe ait izleri modern teknolojinin olanaklarıyla buluşturarak oluşturduğu şirket prensiplerini benimsemiştir. Özveri ve çok çalışmaya dayalı kazanımlarını çağdaş teknolojik yatırımlara dönüştürüp modern hizmet anlayışıyla birleştirerek, karayolu yolcu taşımacılığında geldiği nokta ile dünya standartlarını yakalamayı başarmıştır.

Setra, Neoplan ve Starliner otobüslerden oluşan filosuna Temsa Daimond otobüslerin de katılmasıyla, yeni güzergahlara yol alan firma, bu yepyeni otobüslerle yeni yolculuk deneyimleri yaşamanıza olanak sağlar. Öyle ki bu otobüslerdeki güvenlik detayları yol tutuş ve kavrayış yetenekleri, olası bir kaza halinde yollara dağılmayan akslara bağlı koltukları Kent’in önce güvenlik anlayışı ile bire bir örtüşen teknik donanımlara sahiptir.