Konya Lüks Ereğli Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Konya Lüks Ereğli Turizm

103 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 30 Ocak 2019 22:33
  • TARİH: .
  • KONU: Konya Lüks Ereğli Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Konya Lüks Ereğli Turizm

444 42 42

Adres:Cahı Mahallesi Yeni Otogar No: 8 Ereğli (Konya)

Tel:0332 713 44 66 – 713 11 01

www.lukseregli.com.tr
Konya Lüks Ereğli Turizm Hakkında..

Konya Lüks Ereğli üç yılda bir araç filosunun tamamını yeniliyor. Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olmanın ayrıcalığını yaşayan Konya Lüks Ereğli Turizm bünyesindeki otobüslerin tamamı 2012 Mercedes-Benz Travego araçlarıdır. Bu otobüs firmasından otobüs bileti bulma konusunda sitemiz size tüm imkanları sunuyor.

Araç içi özelliklere baktığımızda koltuk arkası televizyonlarda Funtoro markalı cihazlara yer vererek yolcuların grup olarak okey, tavla gibi oyunları aynı anda oynayabilmelerini sağlıyor. Bu özelliklerin yanı sıra firma yolcuların memnuniyetini artırmak adına ‘Keyf-i Yol’ dergisini de hizmete sunmuştur. Online Konya Lüks Ereğli otobüs bileti satın alacaksanız bu özellikleri bilmeniz faydalı olacaktır.

Konya Lüks ereğli online otobüs bileti sorgulamalarında dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise bu firma ile yolculuk yapmış kişilerin yorum ve puanları olacaktır. Adana, Ankara, İstanbul, İzmit ve Bursa gibi büyük iller ile birlikte toplam 15 ile otobüs seferi düzenleyen turizm şirketi kaliteli bir yolculuk yaşamanız adına müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her yıl kendini geliştiriyor. En ucuz otobüs biletine sahip olmak için bu firmanın ayrıcalıklı fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.