Lüks Barış Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Lüks Barış Turizm

126 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 25 Ocak 2019 15:06
  • TARİH: .
  • KONU: Lüks Barış Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Lüks Barış Turizm

Adres:Erzincan Otogar Erzincan

Tel:0446 214 10 81

www.luksbaris.com

Lüks Barış Turizm Hakkında..

Lüks Barış Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcularına belirli bir seviyede ulaşmayı başararak çalışma yaşamına devam eden bir otobüs firmasıdır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak Can Erzincan Lüks Barış Turizm firması zaman içerisinde kendisine karşı oluşan bu güveni sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek yolcularının kendilerine karşı sağladığı bu güveni çok daha ileri boyutlara taşımayı hedeflemektedir.

Can Erzincan Lüks Barış turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerlemesini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. Başta kendi çevresinde çok sevilen bu yapılanma bugün, “Erzincan, Eskişehir, Gazi Mah, Gebze, Gemlik, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmit, Kartal, Kavacık, Kaynarca, Kayseri, Manavgat, Orhangazi, Refahiye, Sakarya, Samandıra, Sarıgazi, Serik, Sivas, Tepeüstü, Ula, Yalova, Zara,” gibi ulaşım merkezlerine hizmet sağlamaktadır.

Can Erzincan Lüks Barış Turizm yolcularının kendisine karşı beslediği güveni boşa çıkarmamak adına daima ilerle kaydetmesi gereken bir yapılanma olması gerektiğinin bilincinde olarak başta tüm yatırım ve yaptırımlarını personelinin ve araç filosunun gelişimine ayırmaktadır. Günümüzde sektöründe lider bir konuma gelmek için hizmetini en doğru şekilde insanlara duyurmanın öncelik olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak Can Erzincan Lüks Barış Turizm otobüs firması biletlerini geniş kitlelerin kolayca elde edebilmesi olarak online ortamda satışa sunmaktadır. Siz de en uygun Lüks Barış turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.