Lüks Batman Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Lüks Batman Seyahat

159 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 22:03
  • KONU: Lüks Batman Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Lüks Batman Seyahat

444 21 72

Adres:Cumhuriyet meydanı No:3 Batman 

Tel:0488 214 98 18 – 213 88 48 – 213 12 88

www.luksbatman.com.tr

  

Lüks Batman Seyahat Hakkında..

Firma 1996 yılında kurulmuş olup 1997 yılında karayolu yolcu taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır. “Yolcu Misafirimizdir” prensibini ilke edinen Lüks Batman Seyahat kurulduğu günden bu yana bu doğrultuda ilerliyor. Güvenilir, konforlu, keyifli bir seyahat geçirmeniz için Mercedes-Benz Travego araç filosu ile hizmet veriyor.

Lüks Batman Seyahat, Ankara, Batman, İstanbul ve Elazığ illeri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına hareket düzenliyor. Bu firmanın online otobüs biletleri ile yolculuk süresince firma araçlarının internet, uydu yayını, koltuk arkası ekran ve açık büfe ikramları gibi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Lüks Batman Seyahat, servis imkanı ile otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden otogara ulaşımınıza yardımcı oluyor.

Seyahat etmek istediğiniz lokasyonun otobüs bilet fiyatlarını planladığınız tarihten birkaç hafta önce sitemizden takip etmeye başlarsanız otobüs bileti kampanyalarından yaralanma imkanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli otobüs biletleri ile hafta sonu küçük bir gezi için fırsat oluşturabilirsiniz.

Piyasaya göre en ucuz otobüs biletini bulabileceğiniz sitemiz üzerinden yolculuk yapmak istediğiniz firmaya yapılan puanlamaları ve yorumları inceleyebilirsiniz. Lüks Batman Seyahat’ten bütçenize en uygun otobüs biletini satın aldıysanız siz de seyahatiniz sonrasında sitemiz aracılığı ile firmayı yorumlayarak değerlendirebilirsiniz.