Malatya Kayısı Kent Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Malatya Kayısı Kent Turizm

102 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 22:27
  • TARİH: .
  • KONU: Malatya Kayısı Kent Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Malatya Kayısı Kent Turizm

 

 

 

444 49 44

Adres:Ferhadiye Mah. Esenlik Market Karşısı Malatya

Tel:0422 322 60 24 – 321 92 33

www.malatyakayisikent.com.tr 

 

Malatya Kayısı Kent Turizm Hakkında

 

2000 yılında kurulan Malatya Kayısı Kent Turizm “Kayısı Kent Bir Yeniliktir” sloganını misyon edinerek hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini ve koşulsuz hizmeti vizyon edinen firma, sektörde bu şekilde ilerlemeyi hedefliyor. Turizm şirketleri arasında yeni olmasına karşın en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer alıyor.

 

Keyifli bir seyahat için firmanın araçlarında gazete-mecmua, wireless internet hizmeti, koltuk arkası ekran, uydu tv yayını ve açık büfe ikramlar gibi özellikler bulunuyor. Uyguladıkları özel güvenlik paketleri ile cep telefonlarınızı kapatmanıza gerek olmadan özgürce seyahat edebilmenizi sağlıyor.

Sürekli olarak güncellenen sitemizi sık sık takip ederseniz otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yaralanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile bütçenize en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Otobüs biletini satın almadan önce sitemiz üzerinden seyahat etmek istediğiniz firmaya yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Piyasaya göre en ucuz otobüs biletlerini bulabileceğiniz sitemizden online Malatya Kayısı Kent Turizm otobüs biletini aldıysanız siz de seyahatiniz sonrasında firmayı puanlayarak yorum yapabilirsiniz.