Malatya Zafer Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Malatya Zafer Turizm

165 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 25 Ocak 2019 15:46
  • KONU: Malatya Zafer Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Malatya Zafer Turizm

444 22 44

Adres:İnönü Cad. No: 21 Malatya 

Tel:0422 238 19 05

www.zaferturizm.com.tr 

Malatya Zafer Turizm Hakkında…

, merkezi Malatya ilimizde olmasıyla birlikte eski ve köklü bir yapıya sahip otobüs firmasıdır. Mustafa Akdoğan tarafından 1947 yılında kurulmuş ve ilk seferini Malatya- Elazığ arasında yapmıştır. Malatya Zafer Turizm Otobüs firması hizmet sektörüne attığı adımdan bugüne her yıl gelişen ve büyüyen bir vizyon edinen şirket, 1950’de Gaziantep, 1955’de Kayseri ve 1962’de Ankara destinasyonlarına da sefer gerçekleştirmeye başladı.

Malatya Zafer Turizm otobüs firmasının Neoplan Cityliner ve Mercedes Travego araç filosu bulunuyor. İç özelliklerine baktığımızda her koltuk için televizyon bulunduğunu ilk olarak görebiliyorsunuz. Atari oyunları ve müzik, koltuk arkası ekranlar ile yolculuğunuzu keyifli kılacaktır. Hayatımızın vazgeçilmezi internet de online otobüs bileti ile her daim yanınızda olacak. Ayrıca uzun seyahatler için açık büfe yemek hizmeti, küçük atıştırmalıklarla sizi mutlu edecektir.

Otobüs firmasının araçlarında 46 koltuk bulunuyor ve koltuk düzeni 2+2 şeklindedir. Bu turizm şirketi ile Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Muğla ve Sivas yolculuğu yapabilirsiniz. Yolcu güvenliği, hizmet ve hız sınırı kontrolünü prensip edinen firma, sorunsuz yolculuk için size en iyisini sunmaya çalışıyor.