Mardin Dilmenler Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Mardin Dilmenler Seyahat

85 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 27 Ocak 2019 22:47
  • TARİH: .
  • KONU: Mardin Dilmenler Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Mardin Dilmenler Seyahat

444 44 47

Adres:A.Kadir Paşa Mah. Belediye Otogarı No:8 Nusaybin Mardin

Tel:0482 415 13 16

www.mardindilmenler.com.tr

  

Mardin Dilmenler Turizm Hakkında

Dilmenler Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu dönemden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini korumaya özen göstererek çalışmalarını sürdüren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan birisidir. Dilmenler Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yerel bir işletme olarak kurulmanın getirmiş olduğu sorunları adım adım ilerleyerek çözmüş ve zaman içerisinde kendine bir yolcu kitlesi oluşturmada başarılı olmuştur.

Yolcu taşımacılığı alanında hizmet sektörünün en etkili faktörlerinin geçerli olduğunun farkında olan firma zaman içerisinde gelişim gösterirken yatırımlarının büyük bölümünde kendi içerisinde olan eğitim çalışmalarına ayırmıştır. Bunun nedeni hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne kadar büyük önem arz ettiğinin farkında olmasıdır.

Mardin Dilmenler Turizm Otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana ulaşım ve erişim ağını her geçen arttırmaya devam etmektedir. Firma bugün, “Adana, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Beyşehir, Birecik, Bodrum, Cizre, Ceyhan, Dalaman, Dargeçit, Denizli, Dinar, Düziçi, Ereğli, Fethiye, Gaziantep, Gebze, Isparta, İdil, İstanbul, İzmir, İzmit, Kızıltepe, Konya, Köyceğiz, Manavgat, Mersin, Midyad, Milas, Mardin, Nusaybin, Nazilli, Osmaniye, Sakarya, Salihli, Serik, Silopi” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Dilmenler Turizm otobüs firması birlik ilkesini, “Karşılık duyguların ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak, karşılıklı sevgi ve güven ortamı oluşturarak topluma yol gösterici örnek olmalıyız. Her şeyden önce bize karşı oluşan güvenin boşa çıkmaması için iyi hizmetin anahtarı iyi bir ekipte yatmaktadır mottomuz dahilinde hareket ediyoruz,” şeklinde belirlemiştir.