Nuhoğlu Karadeniz Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Nuhoğlu Karadeniz Turizm

146 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 28 Ocak 2019 10:41
  • KONU: Nuhoğlu Karadeniz Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Nuhoğlu Karadeniz Turizm

0850 346 6161

Adres:Namık Kemal Cd. No:84 Aksaray İstanbul

Tel:0212 632 9718

www.ntkaradeniz.com

 

 

 

Nuhoğlu Karadeniz Turizm Hakkında..

Nuhoğlu Karadeniz Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kurumlardan biridir. İstanbul – Azerbaycan temelli olan olan Nuhoğlu seyahat firması 1996 yılından itibaren bu iki ülke arasında gerçekleştirdiği kaliteli seferler ile her geçen gün gelişmeye ve ulusal çapta standartlarını daha fazla kişiye ulaştırmaya devam etmiştir. Nuhoğlu Karadeniz otobüs firması yalnızca yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermemekte aynı zamanda iki ülke arasında çeşitli malların taşınmasını sağlayarak kargo hizmetlerini yolcuları ile tanıştırmaktadır.

Yolcularına karşı oluşturduğu güveni korumak hedefi ile hareket eden ve temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapan Nuhoğlu Karadeniz Turizm firması gün geçtikçe ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Firma aynı zamanda Türkiye – Rusya arasında da hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda firmanın hizmetleri arasında personel taşımacılığı da yer alır. Yıllar içerisindeki gelişim süreci boyunca gelişiminin hızlı şekilde devam etmesini sağlayan en önemli unsurlardan birinin daima güler yüzlü hizmet politikası olduğunun farkında olan firma öncelikle kendi bünyesi içerisinde personel eğitimini son derece ciddi şekillerde tamamlamaya çalışmaktadır.

Çağımızın gerekliliklerini yakalayarak yolcularına daima iyi hizmet vermeyi hedefleyen Nuhoğlu Karadeniz firması bununla birlikte öncelikle kendi araç filosunda yer alan otobüslerin gelişimleri paralelinde donanmasını sağlamaktadır. İki ülke arasında yer alan yolculara güvenli ve konforlu şekilde bir yolculuk teminatı sağlayarak hareket eden Nuhoğlu Karadeniz Turizm çalışma yaşamına başarı ile devam etmektedir.