Öz Elazığlılar Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Öz Elazığlılar Turizm

87 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 28 Ocak 2019 11:02
  • TARİH: .
  • KONU: Öz Elazığlılar Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Öz Elazığlılar Turizm

0850 317 0323

Adres:İzzetpaşa Mah. Mimar Faruk Cad. No: 8/D Elazığ 

Tel:0424 225 00 23

www.ozelaziglilar.com

 

Öz Elazığlılar Turizm Hakkında..

Elazığ halkına en iyi hizmeti vermek üzere yola çıkmış olan firma, yolcularına en rahat yolculuğu sunabilmek için deneyimli kadrosuyla çalışıyor ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor. 2+1 otobüsleriyle ve tüm otobüslerinde bulunan internet hizmetiyle yolculuklarında konforu ön planda tutuyor. Araçların koltuklarında bulunan prizler ile yolcularının şarj ihtiyaçlarına da çözüm üretiyor.

Firma, Elazığ başta olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Mersin, Niğde, Osmaniye, Sakarya illerine seferler düzenlemektedir.

Firma, Elazığ’dan birçok ile düzenlediği seferlerle Elazığ halkının ulaşım ihtiyaçlarına cevap veriyor ve hizmet kalitesiyle bu alanda fark yaratıyor. Araç içi ikramlarıyla da yolcularının memnuniyetlerini ön planda tutuyor.

Firmanın bilet fiyatlarını sorgulamak için ve kendinize en uygun otobüs biletini bulabilmeniz için Neredennereye.com var. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile bütçenize en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulmanız mümkün. Seçiminizi yaptıktan sonra yalnızca iki adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz. Seyahatiniz sonrasında firma hakkındaki eleştiri, öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.