Öz Elbistan Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Öz Elbistan Seyahat

157 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 31 Ocak 2019 12:22
  • KONU: Öz Elbistan Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Öz Elbistan Seyahat

Adres:Belediye Otogarı Elbistan

Tel:0344 413 0949

www.ozelbistan.comÖz Elbistan Seyahat Hakkında

Elbistan, Kahramanmaraş şehrinin bir ilçesidir. Coğrafik olarak Akdeniz, iç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Akdeniz’e dökülen Ceyhan nehrinin doğduğu yerdir. Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümünde yer alır. Malatya ili ile komşuluğu bulunmaktadır.

Elbistan’da yapılan kazılarda Genç Hitit dönemine ait eserler çıkarılmıştır. Eski dönemlere ait birçok eser bulunmuştur. Elbistan eskiden Dulkadiroğulları’na başkentlik yapmıştır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan Elbistan halkının sıkça kullanım için tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi Öz Elbistan seyahattir.

Elbistan merkezli insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1970 yılında Elbistanlılar Seyahat adıyla faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde adı Öz Elbistan Seyahat olarak değişmiştir. Kurulduğundan bu yana araç filosunu büyüten ve gelişen bir firmadır. Yurdun dört bir yanına seferleri mevcuttur. Değişen teknolojiyi yakından takip eden Öz Elbistan seyahat yeniliklere açık bir firmadır. Elbistan halkına hak ettiği değeri sunmak için çalışan öz elbistan seyahat yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.