Özen Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Özen Turizm

150 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ocak 2019 17:00
  • KONU: Özen Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Özen Turizm

Adres:Yenidoğan Mah. Zafer Cad. 611.Sk. No:32/D Kırıkkale 

Tel:0318 225 67 17 – 224 56 10 – 218 55 70

www.ozenseyahat.com.trÖzen Turizm Hakkında

Kırıkkale, iç Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Tipik bir Anadolu kasabası olarak tasvir edilebilir bir şehirdir. Çankırı, Çorum, Yozgat ve başkent Ankara ile de sınır komşuluğu bulunmaktadır. Kırıkkale halkının seyahatlerde sürekli olarak tercih ettiği bir otobüs firmasıdır özen turizm. Verdiği kaliteli hizmetler doğrultusunda tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Kırıkkale merkezli olmak üzere karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1956 yılında faaliyete başlamıştır. Firmanın kurucusu Nedim Yurdakul’dur.

1956 yılında ilk olarak kamyon ile nakliye işleri yapılmakta idi 1973 yılına gelindiğinde Kırıkkale-Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapmak için öz Kırıkkale firması kuruldu. İlerleyen yıllarda Hacı Yıldırım ile bir ortaklık kuruldu. İlk olarak kurulan bu ortaklık ile insan taşımacılığı yapıldı. Daha sonra bu ortaklık Hacı Yıldırım’ın oğlu Murat Yıldırım ve Nedim Yurdakul’un oğlu Ali Yurdakul’a devredildi. İkinci kuşak olarak çocukların devraldı bu firma 1989 yılında özlem turizm adıyla Kırıkkale’de taşımacılık işlerine devam etmektedir. Yılların tecrübesi ile sürekli kendini geliştirerek günümüzde güzel çalışmalar yapan bir firmadır Özen turizm.