Özgül Bafra Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Özgül Bafra Turizm

167 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 28 Ocak 2019 12:38
  • KONU: Özgül Bafra Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Özgül Bafra Turizm

Adres:Otogar Bafra

Tel:0362 544 1026

www.ozgulbafra.com

Özgül Bafra Turizm Hakkında

Bafra, Karadeniz bölgesinin nüfus olarak en kalabalık olan şehri Samsun’un bir ilçesidir. Samsun Karadeniz’in incisi olarak geçmektedir. Ekonomisi ve sanayisi ile göç alan illerdendir. Büyük şehirler arasın da yer almaktadır. Bafra’da Samsun’un gelişmiş ilçelerindendir. Doğal güzellikleri ile gezilip görülmesi gereken yerlerdendir.

Karadeniz’e sahili bulunan bir ilçedir. Yazın özellikle denize girmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bafra’ya ve Bafra’dan seyahat denildiğinde ise akla gelen ilk firma Özgül Bafra turizmdir. Kaliteli ve konforlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş bir firmadır.

Bafra merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1989 senesinde Özlem Bafra adıyla faaliyetlerine başlamıştır. 10 yıl kadar özlem Bafra ismiyle hizmet verdikten sonra 1999 senesinde adı Özgül Bafra turizm A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 1999 yılından günümüze kadar bu isimle gelmiş ve çalışmalarına devam etmektedir. Karayolunda insan taşımacılığının en güzel ve en kaliteli şekilde yaparak öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Kaliteli hizmeti ile müşterilerin tercihi ettiği isimlerden birisi olmuştur. Konforlu yolculuk anlayışı ile müşterilerin odağı haline gelmiştir. Personel seçiminde titizlikle davranan Özgül Bafra turizm güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemişti. Şoför tercihini deneyimli ve işini bilen kaptan şoförler den yana kullanan firma yardımcı personelin seçiminde ise eğitim departmanlarında eğitim verdikten sonra kişileri göreve koymaktadır. Firmasında çalışan personelin de işini sevmesi için elinden geleni yapmaktadır. Çünkü önce personelini memnun eden firmanın müşterisinden memnun edeceği bilincindedir. Müşterilerin hakları kadar personelin de haklarını savunan bir firma olmayı başarmıştır. Eşitlik, saygı ve adalet firmanın benimsediği özelliklerdir.