Özlem Ardahan Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Özlem Ardahan Turizm

145 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 28 Ocak 2019 13:04
  • KONU: Özlem Ardahan Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Özlem Ardahan Turizm

Adres:Merkez Ardahan

Tel:0478 211 3568

www.ozlemardahan.com.tr

Özlem Ardahan Turizm Hakkında

Ardahan yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Karadeniz bölgesi sınırında Kafkaslar üzerinde kurulmuştur. Kars ilinden ayrılarak 27 Mayıs 1992 tarihinde il olmuştur. Coğrafi konumu ve iklimi nedeni ile Türkiye’nin göç veren illerindendir. Ardahan’da halkın seyahat denildiğinde aklına gelen otobüs firması ise Özlem Ardahan Turizm’dir.

Ardahan merkezli olmak üzere birçok şehirde karayolundan taşımacılık yapan bir otobüs firmasıdır. 1978 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurucusu Vahit Kayatürk’tür. Ardahan halkının hak ettiği değeri görmesini ve konforlu bir yolculuk yapması adına sürekli çalışmalar yaparak halka hizmet veren bir firmadır. Yaptığı çalışmaları yılların tecrübesiyle birleştirdiğimizde ortaya çok iyi işler çıkarmasını bilen Özlem Ardahan Turizm’in en önem verdiği şey müşterilerinin memnuniyetidir.

Firma için her yolcunun lüks seyahat etme hakkı vardır. Bu bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini bir şeydir.

Özlem Ardahan turizm verdiği kaliteli hizmet ile halkla bütünleşmiş bir firmadır. Bu hizmetlerinden dolayı halk bu firmayı benimsemiş ve sürekli tercih ettiği bir otobüs şirketi haline gelmiştir.