Sahilgülü Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Sahilgülü Turizm

108 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 28 Ocak 2019 14:29
  • TARİH: .
  • KONU: Sahilgülü Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Sahilgülü Turizm

Adres:BELEDİYE OTOGARI No:1 Türkeli Sinop

Tel:0368 671 3400

www.sahilgulu.com.tr

 

Sahil Gülü Turizm Hakkında

Sahilgülü Turizm, kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Sahil gülü, yolcu taşımacılığı alanında çalışma yaşamını devam ettirirken her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve haklarını gözeterek büyümeye ve bağlı bulunduğu toplumun ilkeleri ile çelişmemeye özen göstermektedir. Başlangıçta sahip olduğu seferlerini fazlalaştırarak her geçen gün hizmet merkezlerini ve sistemini büyütmeyi hedeflemektedir. Sahilgülü, “İstanbul, Gebze, Çayırova, Tepeüstü” varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan otobüs firmasıdır. Firma, doğru ve odaklı büyümenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini, bunun için de daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş hizmet personelinin gerekliliğini bilmektedir.

Türkiye’de, Karadeniz bölgesinde bulunan Sinop ilinin bir ilçesidir. Kastamonu sınırında bulunmaktadır. Karadeniz’in kıyısında bir sahil yerleşkesidir. Sahil Gülü Seyahat yerel halkın kaliteli hizmetlerinden dolayı tercih ettiği otobüs firmasıdır.

Türkeli merkezli olmak üzere şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Taşımacılık sektöründe kaliteli ve güvenli firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini benimseyen sahil gülü turizm yolcularının isteklerine karşılık verebilmek için çalışmalar yapmaktadır. Karayolu taşımacılık sektöründe öncü firmalar arasında bulunabilmek için sektörün getirdiği bütün değişimleri yakından takip ederek yenilikçi bir firma olarak kendini geliştirici çalışmalar yapmaktadır.

Günümüz teknolojisine uyum sağlayarak müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilmek adına kaliteli hizmet sunmaktadır. Personel seçiminde oldukça titiz davranan sahil gülü seyahat güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Personel için eğitim departmanları oluşturarak seçtiği personele ilk önce bu departmanlarda eğitim vermektedir. Dinamik, işini layıkıyla yapan bir ekip kurma çabasındadır. Bünyesinde çalıştırdığı personeli de memnun etmeye çalışmaktadır. Çünkü müşterinin memnun olabilmesi için önce personelinin mutlu olması gerektiğini bilmektedir. Güler yüzlü personel ile müşteri memnuniyetini daha fazla alacağını düşünmektedir. Kaptan şoför seçimlerinde ise işinde deneyimli kişiler tercih edilmektedir. Seyahat sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bütün tedbirler alındıktan sonra araçlar yola çıkmaktadır.