Star Batman Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Star Batman Seyahat

140 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ocak 2019 18:48
  • KONU: Star Batman Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Star Batman Seyahat

444 72 72

Adres:Batman

Tel:0488 215 40 40

www.starbatman.com

Star Batman Seyahat Hakkında

Batman Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan şehirdir. İnşaat ve sanayi yönünden oldukça gelişmiştir. Çevre illerden iş olanakları yüksek olduğu için göç alan bir yerleşkedir. Türkiye’nin petrol madeni şehirdir. Batman’daki Raman dağından petrol çıkarılmaktadır. Batman halkının ve Batman’a seyahat eden yolcuların en çok tercih ettiği firma Star Batman Seyahat’tir.

Batman merkezi olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına insanları ulaştıran bir otobüs firmasıdır. “Sadece geleceğe” sloganını ilke edinerek seyahat olanakları sunmaktadır. Kaliteli ve güvenli yolculuğun adresidir. Personel seçiminde oldukça özverili davranan firma profesyonel ekibi ile çalışmalar yapmaktadır. Personeline önce eğitim vermektedir. Personel seçiminde güler yüzlü çalışan almaya dikkat etmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile tercih edilirliğin artacağını bilmektedir.

Şoför seçiminde ise işini bilen deneyimli çalışanlardan yana tercihini yapmaktadır. Yüksek standartlarda kaliteli hizmet veren firmadır. Müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.