Vip Malatyalılar Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Vip Malatyalılar Turizm

148 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 28 Ocak 2019 23:25
  • KONU: Vip Malatyalılar Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Vip Malatyalılar Turizm

Adres:BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI NO:1 – PR:66 / TERAZİDERE BAYRAMPAŞA İstanbul (Avrupa) –

Tel:0212 658 12 44

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında

Vip Malatyalılar Turizm, kurulmuş olduğu günden bu yana ülke içerisinde müşteri ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı sektöründeki çalışma yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendi misyonu ve vizyonu kapsamında yer alan standartları bozmadan, ilkeli ve emin adımlarla ilerleyerek ulusal çapta hizmetini çok daha fazla insana ulaştırmak amacı ile ilerleyen bir firmadır. Elbette ki, geniş insan kitlelerine ulaşmayı hedefleyen ve yıllardır hizmet sektörünün içerisinde yer alan bir kuruluş olarak firma burada en önemli noktalardan birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olup, bunun sağlanması için her şeyden önce kendi çekirdek yapısı içerisindeki yapılanmayı mümkün olduğunda sağlam temeller üzerine oturtmayı istemektedir.

Vip Malatyalılar Turizm firması kurulmuş olduğu günden bu yana emin adımlar ile ulaşım ağını geliştirmeye devam etmek ile birlikte günümüzde, “Ankara, Elazığ, İstanbul, Malatya, Kayseri” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Gene aynı şekilde Vip Malatyalılar Turizm, yolcuları tarafından kendilerine duyulan güveni korumak ve her geçen gün pekiştirmek için yolcularının daha güvenli, huzurlu, konforlu bir seyahat geçirmeleri adına araç filosuna ve teknik ekibine yatırım yapmaya devam etmektedir. Günümüz koşullarında ulusal standartları yakalamak için araçlarını donatmak ve yolcularının isteklerini yerine getirmek firmanın birincil hedefleri arasında bulunmaktadır.

Günümüzün dünyasında hemen hemen her alanda internet kullanımı giderek artmaya devam etmektedir. Elbette ki, yolcu taşımacılığı sektöründe yaşanılan gelişmeler paralelinde gerek yerel gerekse ulusal çapta faaliyet gösteren firmalarda çok daha geniş insan kitlelerine kolayca ulaşmak için teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktadır.