Yeni Adana Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Yeni Adana Seyahat

135 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ocak 2019 23:16
  • KONU: Yeni Adana Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Yeni Adana Seyahat

444 34 01

Adres:Merkez Otogar No:11 Adana

Tel:0322 444 34 01

www.yeniadana.com.trYeni Adana Seyahat Hakkında

Yeni Adana Turizm, Adana merkezli bir otobüs firmasıdır. Adını kuruluş yeri olan Adana ilimizden almıştır. Yeni Adana Turizm Bayram Ali Gökgöz tarafından 1988 yılında kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Yeni Adana Seyahat, etkin bir şekilde Adana ve çevresinde karşılıklı seferler düzenleyen en önemli otobüs firmalarından biridir.

Türkiye’nin hemen hemen her yerine karşılıklı seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye getirmek ve bunun devamlılığını sağlamak firmanın misyonları arasında yer almaktadır. Yeni Adana Seyahat toplamda 64 durak sayısına sahiptir. Bu durak sayılarını günden güne arttırmak için çalışmakta ve hedeflerini büyük tutmaktadır. 29 yıllık tecrübesiyle ulaşım sektöründe hizmet veren firma bu sektörde en iyisi olmak adına çalışmaktadır. Yeni Adana Seyahat kurulduğu ilk günden itibaren ulaşım sektöründe hızlı bir şekilde yükseliş göstermiştir. Bu yükselişin devamlılığını sağlayabilmek adına her türlü yeniliği bünyesinde uygulamıştır.

Adanalılar tarafından özel bir yere sahip olan Yeni Adana Seyahat en fazla tercih edilen konulardan biridir. En son model otobüslerle seferlerini yapan firmanın şehirler arası yolculuk hizmetinin haricinde şehir içi servis ve kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.