Yeni As Bafra Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Yeni As Bafra Turizm

176 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 31 Ocak 2019 14:52
  • KONU: Yeni As Bafra Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Yeni As Bafra Turizm

Adres:Bafra

Tel:0362 (362) 544 06 03

Yeni As Bafra Turizm Hakkında..

Samsun’un Bafra ilçesine bağlı merkezde bulunan Yeni As Bafra Turizm, geçmişe uzanan yapısı ve kurumsal geçmişi ile adını tarihe yazdırmış köklü bir otobüs firmasıdır. 1968 yılından bu yana Bafra’da, taşımacılık sektörünün lideri konumunda olan firma geçmişte Aydoğan Turizm adı altında kurulmuş, 2010 yılında isim değişikliği yapmıştır. 

Bu otobüs firması Türkiye’nin en büyük şehirlerine yolculuk hizmeti sunuyor. Yeni As Bafra Turizm otobüs bileti ile Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon ve Yozgat illerine aktif olarak ulaşabilirsiniz.

Güleryüzlü personelleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinen firma, yolcuların kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmesi için çaba harcıyor. Güvenli bir ulaşım ve araçlarda bulunan donanım özellikleri ile her geçen gün kendini yenilemeye gayret ediyor.

Gitmek istediğiniz lokasyonun otobüs biletlerini belirlediğiniz seyahat tarihinden bir kaç hafta önce takip etmeye başlarsanız otobüs bileti kampanyaları ile en ucuz otobüs biletine sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Her zaman piyasaya göre en uygun otobüs biletlerini sizlere sunan sitemizden alacağınız indirimli otobüs biletleri size büyük avantaj sağlayacak.