Yeşil Artvin Ekspres Turizm  - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Yeşil Artvin Ekspres Turizm 

278 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 31 Ocak 2019 15:03
  • KONU: Yeşil Artvin Ekspres Turizm 
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Yeşil Artvin Ekspres Turizm 

Adres:Artvin

Tel:0466 212 61 61 – 212 18 38 – 212 66 33

www.yesilartvinekspres.com.tr

Yeşil Artvin Ekspres Turizm Hakkında..

 

1998 yılında Fatih Yıldırım tarafından kurulan şirket, bugün 47 araçlık filosuyla hizmet veriyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir yolcu taşımacılığı hedefliyor. 1984 yılından sonra 3 büyük ilimize gidiş – dönüş seferler başlatan şirket, 2005 yılı itibariyle Kars, Erzurum, Ardahan, Rize, Trabzon ve Samsun’a da günlük seferler gerçekleştiriyor. Yolcusunun huzur, güven ve mutluluğuna önem veren firmanın otobüsleri, 3 saatte bir mola vererek şoför değişimi yapıyor. 

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Artvin’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Artvin’e buranın yerel firmasından otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Otobüslerde bulunan rahat koltuklarıyla, yolcularının konforunu göz ardı etmeyen şirket, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemiyle, konforla keyfi bir arada sunuyor. Yolculuk boyunca belirli zamanlarda televizyon yayını da yapan firmanın otobüslerinde, Digiturk yayını da yapılıyor. Yolcuların birbirilerini rahatsız etmemeleri için her bir yolcusuna kulaklık hizmeti de sunan firma, yolculuk boyunca yine belirli zamanlarda müzik yayını da yapıyor. Genel müzik yayınının yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca misafirler, yolculukları boyunca cep telefonlarını da diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra yolcu güvenliğini de unutmayan firma, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.