Yeşil Erçiş Seyahat - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Yeşil Erçiş Seyahat

109 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ocak 2019 23:26
  • KONU: Yeşil Erçiş Seyahat
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Yeşil Erçiş Seyahat

 

444 02 65

Adres:Kışla Cad. Bp Karşısı No:3 Erciş Van

www.yesilercisseyahat.com

Yeşil Erçiş Seyahat Hakkında..

Yeşil Erçiş Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulmuş, günümüzde çalışma yaşamına devam eden ve büyümeyi hedefleyen bir firmadır. Firma kuruluş amaçları doğrultusunda iş yaşamından bazı ilkeler belirleyerek, çalışma yaşamına emin adımlarla devam etmektedir. Firma kendisine misyon olarak, “Kendisini tercih ederek yolculuk hizmeti sağlayan insanlara kaliteli ve güvenli hizmet sunarak mevcut büyemesini devam ettirmek ve ulusal çapta bir firma olmak” şeklinde belirlemiştir.

Yeşil Erçiş Seyahat firması çalışma yaşamından doğru yolda ilerleyebilmek için vizyonundan şu ilkelere yer vermiştir.

– Bu alan içerisinde çalışan pek çok firmadan sıyrılmayı başararak, ilkelerinin korunması ile birlikte referans bir marka haline gelmek ve her geçen gün çalışma alanını genişletmek.

– Güvenlik ve kalitenin bir yolcu için ne kadar önemli etkenler olduğunun bilincinde olarak yolcularının güvenliği adına her zaman hazırlıkla ve tedbirli olmak.

– Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olmanın zorluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmak ile birlikte kalıcı olmayı hedeflemek.