Yılmaz Tunceliler Turizm - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Yılmaz Tunceliler Turizm

153 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 29 Ocak 2019 00:14
  • TARİH: .
  • KONU: Yılmaz Tunceliler Turizm
  • EKLEYEN: www.KocaeliFirmaRehberi.net
  • YER: .

HAKKINDA

Yılmaz Tunceliler Turizm

Adres:Moğultay Mah. / TUNCELİ TunceliYorumlar

Tel:0428 0428 212 23 62

www.yilmaztuncelililer.com
Yılmaz Tunceliler Turizm Hakkında..

Yılmaz Tunceliler Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına üstün kalite ve himzet anlayışı ile servis sağlayan yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Bununle birlikte firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanmanın karşılacağı zorlukların bilincinde olarak çalışma yaşamına devam etmekte ve bu alanda aldığı kararlar ile büyümesine devam etmektedir. Yılmaz Tunceliler Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana ilerlemenin temel prensiplerinden birinin kendisine olan yolcu güveni olduğunun bilincinde olarak her geçen gün alt yapısını ve araç filosunu geliştirmeye devam etmektedir. Aynı amaca hizmet etmek için araç filosunun donanımı da arttırmaya devam etmektedir.

Yılmaz Tunceliler Turizm firması kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için vizyon olarak, “gerekli yapılanmanın en kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak başta kendi çevresi olmak üzere en üst seviye hizmeti sağlamak. Gerekli adımları prensipleri dahilinde takip ederek ulusal çapta keliteli bir hizmet sağlayan firma ortya çıkarmak ve bu alanda örnek olmak” ilkesini benimsemiştir. Doğu bölgesinde hizmet sağlayan Yılmaz Tunceliler Turizm firması sağlamış olduğu hizmeti daha geniş kitlelere sunmak amacı ile artık online olarak da iş yaşamına devam etmektedir. 

Tunceli merkezli bu otobüs firmasının yolcu güvenliğini ve kaliteli yolculuk anlayışını yansıtan hizmetinden faydalanmak artık çok daha kolay hale geliyor. Firma yakın zamanda ulaşım ağını daha fazla genişleterek belirtmiş olduğu prensipler çerçevesinde büyümeyi hedafliyor.