Özsar İskender Sekapark

Firma Adı : Özsar İskender Sekapark Yetkili Kişi : Özsar İskender
İl : Kocaeli İlçe : İzmit
Sektör : Restoran Lokanta Alt Sektör : Lokantalar
Telefon : 02622262289 Fax :
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Cumhuriyet Mah. Seka Park 2. Etap

Firma Tanıtımı :

Adını şirket ortakları HANDAN ÖZLER ve MEHMET ALİ SARI 'nın soyadlarının birleşmesinden alan ÖZSAR ilk şubesini 1997 yılında İzmit merkezde açtı. 2000 yılında Carrefour-sa ÖZSAR, 2004 yılında Dolphin ÖZSAR, 2008 yılında Derince KİPA ÖZSAR, 2008 yılında Yalova KİPA ÖZSAR, 2009 yılında NCİTY ÖZSAR açıldı. Özsar restaurantlar zincirinin son halkası ise 2010 yılında İzmit Sekapark 2.etapta açıldı.1997 yılında 3 masa ile başlayıp bugün 1000 masaya yaklaşan büyüme daha da devam edecektir. Sürekli büyümeyi kendine hedef seçen ÖZSAR 'ın vizyonu kaliteden ödün vermeden en güzel ve en lezzetli hizmeti misafirleriyle paylaşmaktır. İş yerimizden gülerek,memnuniyetle ayrılan bir müşteri bizim için kazanılmış en büyük paradan daha kıymetlidir. Temel düşüncemiz dostça temiz, nezih ve hoş bir ortamda kaliteli ürünler üreterek öncelikle var olmamızı sağlayan misafirlerimizi ve çalışanlarımızı mutlu etmektir. Kaliteli hizmet için her türlü yeniliği ve teknolojiyi kullanmak fakat yöresel lezzetler söz konusu olduğunda özünden kopmamak en büyük hedefimizdir. Genç ve dinamik ekibimizle en iyiye ulaşmak için disiplinli bir şekilde çalışarak kısa sürede uzun yollar aldık. İşimizi çok seviyoruz. Şimdi olduğu gibi bundan sonrada nitelikli işler yapmak ve bu yaptığımız işlerle ömür boyu övünebilmek istiyoruz.
Özsar Ailesi

Bu firma sayfası 7266 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: ÖZSAR İskender, kocaeli İskender, Kocaeli Restaurant, Kocaeli Catering, Kocaeli Özsar İskender, Kocaeli Düğün Sünnet yemeği, özsar çarşı, özsar carrefour, özsar dolphin, özsar kipa derince, özsar kipa yalova, özsar ncity, özsar sekapark, en iyi iskender, en iyi adana kebap, kocaeli vali kebabı, kocaeli ali nazik, kocaeli, pide, kocaeli beyti, kocaeli perde pilavı, kocaeli kuzu şiş, kocaeli tavuj-k ızgara, kocaeli urfa kebap, kocaeli döner, kebap, kocaeli fıstıklı kebap, kocaeli lavaş dürüm,

Özsar İskender Sekapark firması 6 Aralık 2016 Salı tarihinde Lokantalar sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu:


Firma Ara


Sponsor

Bilgi

Kocaeli firmaları, Kocaeli firma ekle, firma listesi, sektörel firmalar, gebze firmaları, izmit firmaları, adapazarı firmaları, marmara firma rehberi, gebze firma rehberi, kocaeli kobileri, kocaeli kobi rehberi, kocaeli firma rehberi, ücretsiz firma ekle, ücretsiz rehber, ücretsiz firma bilgisi ekle.