GATE LED AYDINLATMA - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
259 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özcan Demir
  • ADRES: şerefiye mahallesi rasim betir paşa bulvarı no:23/C Merkez/Düzce
  • TELEFON: 0 (380) 512 1152
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Orjitek Led Ekran ve Led Aydınlatma Sistemleri , 2008 yılından bu yana GATE LED AYDINLATMA Sistemleri ne bağlı olarak Düzce’den öncelikle Türkiye geneli olmak üzere dünya genelinde hizmet vermektedir.
Orjitek Led Ekran ve Led Aydınlatma Sistemleri – İç ve Dış Mekan Led Ekran ve Led Aydınlatma Sistemleri Montaj ve İmalatı.Sizlerin hayal etmesi yeter!
ORJİTEK Elektronik Reklamcılık – Aydınlatma ve Led Ekran Sistemleri Montaj İmalat Hizmetleri, öncelikle Gate – Led markası ile ileri teknoloji ürünlerini kullanarak led ekran sistemleri montaj imalatı yapmaktadır. Orjitek Düzce’de bulunan tesislerinde istediğiniz ölçülerde ve piksel aralıklarında led ekran sistemlerini istediğiniz konseptte hazırlayarak, anahtar teslim olarak sizlere teslim etmekte ve yedek parça – servis ve teknik eğitim hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Bu hizmetleri almakla sadece ürün sahibi olmuyor Orjitek ayrıcalığını yaşayarak fark ediyorsunuz.
Ayrıca dekoratif aydınlatma sistemleri konusunda da ileri düzeyde çalışmalar yapmakta ve özellikle ledli sistemler konusunda sizlere kaliteli ve ileri düzeyde aydınlatma ürünlerini sunmaktadır.
Orjitek Led Florasan – Led Ampül – Wall Washer – Esnek Neon Led – Led Strip ve reklamcılıkta da kullanılabilen bir çok ürünü ürün gamında bulundurarak size hızlı ve kesin çözüm sağlayabilmektedir.

 

  

Led ekran teknolojilerinde göstermiş olduğu üstün başarılardan sonra firmamız Gate – Led Led Ekran Sistemleri yeni bir kurumsal yapılanma aşamasına girerek bir çok ürün gamınıda ürün portföyüne ekleyerek ORJİTEK adı altında yukarıda saydığımız ve sayamadığımız bir çok alanda sizlere hizmet vermenin haklı mutluluğunu yaşamaktadır.
Bazı Ürünlerimiz:
20 piksel full color led ekran – 16 piksel full color led ekran – 12 piksel full color led ekran – 10 piksel full color led ekran – indoor led ekran sistemleri – outdoor led ekran sistemleri – led clp – led raket – şehir mobilyaları – solar enerjili sistemler – totem tabela – dijital baskı – wall washer – led modül – led strip – esnek neon led – rgb neon led – kutu harf – led kutu harf – sanal piksel uygulamaları – virtual teknoloji – kurumsal çözümler – elektronik reklam mecraları – elektronik medya sistemleri – stüdyo dekor ve dev tv – ledvizyon ve megavizyon sistemleri – Açıkhava reklamcılığı ve led tv natifleri …


İlgili Terimler : , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.