Jurcom GRC Services - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Jurcom GRC Services

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
312 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Osman Özdilek
  • ADRES: Büyükdere Cad. Giz 2000 Plaza Kat:16 No: 63 SARIYER/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 290 6085
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

JURCOM, uluslararası yasal düzenlemelere uyum konusunda lider yönetişim, risk ve uyumluluk danışmanlık hizmetleri ve teknoloji çözümleri sağlayıcısıdır. Müşterilerimizle, iş fonksiyonlarıyla ilgili yasal, operasyonel ve itibar risklerini azaltmalarına yardımcı olmak için işbirliği yapıyoruz. Müşterilerimiz arasında lider yerli ve yabancı bankalar, sigorta şirketleri, tıbbi teknoloji sağlayıcıları, e-ticaret şirketleri, havacılık şirketleri, FMCG şirketleri, gıda şirketleri, teknoloji sağlayıcıları vb. Bulunmaktadır.

JURCOM’un personeli hem düzenleyici uygulamalarda hem de ilgili işletmeler ve operasyonlarda geniş bir kapsam ve derin bilgi ve tecrübe derinliği getirebilen hem sanayi hem de kamu kurumlarından üst düzey danışmanları içerir.

JURCOM’un kapsamlı çözüm ve hizmetler yelpazesi, en karmaşık yasal uyumluluk zorluklarının üstesinden gelebilecek şekilde tasarlanmıştır. Engin tecrübemizden yola çıkarak, JURCOM, işinizi etkileyen konularla başa çıkabilmek için gerekli bilgileri ve gerekli liderliği sunar.

Hedeflerinize ulaşmak için en uygun çözümü sunmaktan ve işin yapılması için doğru uzman ekibini seçmekten gurur duyuyoruz. Esnekliğimiz, bireysel uzmanlık sağlamak, ekibinizin bir uzantısı olarak sizinle birlikte çalışmak veya tamamen dış kaynaklı bir çözüm sunarak tüm süreci yönetmek gibi çeşitli şekillerde çalışabileceğimiz anlamına gelir. Hangi yaklaşma gereksinimlerinize uygunsa, baştan sona emin ellerde olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 
 


İlgili Terimler : ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.