Mendil Ambalaj Paketleme ve Reklamcılık - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

Mendil Ambalaj Paketleme ve Reklamcılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
174 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bahadir TIKNAS - Türkan TIKNAS
  • ADRES: İstasyon mh hayat sitesi zirve 1 a3 d7 TUZLA/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 446 2943
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Mendil Fabrikası , yeni fikirleri, farklı bakış açısı ile her günü ilk gün gibi heyecanlı , kararlı, insana ve düşüncelere saygılı, yaşanabilecek zorluklar karşısında cesaretli, detaycı ve dikkatlidir. Müşteri ilişkilerinde gizlilik değerlerine özen göstermek ve müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışabilmek önceliğimizdir.

Mendil Fabrikası olarak, firmanız logosu ile tek kullanımlık ürünleri, yenilikçi ve farklı bir çizgide sunmaya çalışıyoruz.Oteller, Cafeler, Restaurantlar, Barlar, Hastaneler, Pastaneler, Catering firmaları, Seyahat firmalarına hizmet veriyoruz. Kurumsal kimlikleri ile faaliyet gösteren müşterilerimizin özenle oluşturmaya çalıştıkları markalarının kıyafetini giyip, ekibe dahil oluyor ve marka değerini arttırabilmek için birlikte çalışıyoruz.

Marka değerinizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızın her aşamasında Profesyoneller ile birlikte, büyük bir titizlik ile çalışıyoruz.Biliyoruz ki etkili bir reklam, doğru noktada gerçekleşir.Bizler markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için sizlere yeni fikirler, tasarımlar sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İlgili Terimler : , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.