TST OTOMOTİV LTD.ŞTİ. - Kocaeli Firma Rehberi - Kocaeli Firma Rehberi

TST OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
258 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cihan
  • ADRES: Seyrantepe Mh. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No: 105/415 Kağıthane – İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (541) 660 7611
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA
TST OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

Firma olarak 1989 tarihinden beri oto yedek parça sektöründe yer almaktayız.Firmamız 2009 yılında gelişen internet teknolojisine ayak uydurarak perakende olarak satışını yaptığı parçaları internet ortamına taşımış ve parcanisec.com isimli e-ticaret mağazasını açmıştır. Bu mağazayı açmamızda amaç; internet teknolojisini kullanarak Türkiye’nin her tarafına ulaşmak ve ihtiyaç sahiplerinin çevrelerinden tedarik edemedikleri oto yedek parçaları ihtiyaç sahiplerine uygun fiyat ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterekten ulaştırmaktır.

Firma olarak; kalitesine güvenmediğimiz yedek parça ürünlerini ticari kaygılar güderek kesinlikle satmamaktayız.Satışını yaptığımız ürünler kaliteli hiçbir sorun çıkartmadan kullanabileceğiniz ürünlerdir.

TST Otomotiv olarak parcanisec.com e-ticaret mağazamızın, otomotiv yedek parça sektöründe faaliyette bulunan servis ve perakendecilerin, müşterilerin aleyhinde fahiş fiyatlarla kalitesiz malzemeleri satmalarını bir nebzede olsun engelleyerek sektörü daha saydam ve daha reka

 

 
 

 


İlgili Terimler : ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.